План роботи Комунального закладу «Районний методичний кабінет Немирівської районної ради» icon

План роботи Комунального закладу «Районний методичний кабінет Немирівської районної ради»Схожі
  1   2   3

«С Х В А Л Е Н О»

на засіданні методичної ради

КЗ «Немирівський РМК»

Протокол № 1

від ___ серпня 2012 року

«З А Т В Е Р Д Ж У Ю»

Завідувач КЗ «Немирівського РМК»

____________ Т.В.СобченкоПлан роботи


Комунального закладу

«Районний методичний кабінет

Немирівської районної ради»

на 2012-2013 навчальний рік


«П О Г О Д Ж Е Н О»

Ректор ВОІПОПП

_____________ Дровозюк С.І.


^ План роботи КЗ «Немирівський РМК»

на 2012-2013 н. р.


ВСТУП


У 2011 - 2012 навчальному році методичний кабінет будував свою діяльність на основі Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Положення про районний методичний кабінет», Статут, інструктивні і нормативні документи Міністерства освіти і науки України. Зміст роботи визначався перспективним і річним плануванням, відповідно до наказу №31 від 01 вересня 2011 року «Про організацію науково-методичної роботи з педагогічними кадрами району». Методична робота протягом року була спрямована на впровадження і реалізацію нової проблемної теми, яка визначена на найближчих 5 років: «Розвиток творчої ініціативи вчителя та учня на основі інноваційних підходів до організації навчально-виховного процесу».

В 2011 - 2012 навчальному році у більшості навчальних закладах району були створені належні соціально - психологічні умови для підвищення якості навчально-виховного процесу та індивідуального розвитку особистості.

Головним завданням на всіх етапах розвитку освіти є підвищення рівня професійної майстерності педагогів. Загальноосвітньому навчальному закладу потрібний вчитель, який би оновлював, удосконалював зміст своєї педагогічної діяльності. Виконати це завдання можна тільки тоді, коли добре організована методична робота у районі та в кожному навчально-виховному закладі.

За роки реформування системи освіти та діяльності навчальних закладів району зусилля районного методичного кабінету спрямовуються на пошуки ефективних шляхів здійснення реалізації провідних ідей реформування в діяльність педагогічних колективів.

Важливою традиційною формою підвищення кваліфікації педагогічних кадрів є методичні об'єднання вчителів-предметників. В минулому навчальному році функціонувало 27 методоб’єднань. Позитивній роботі методичних об'єднань сприяла докорінна переорієнтація їх діяльність на оптимальне поєднання теорії з практикою. Майже кожне засідання носило теоретико-прикладний характер, тобто теоретичні знання набуті в процесі засідання, реалізуються вчителями на показових чи пробних уроках, які доводять їх доцільність, прийнятність.

В 2011-2012 навчальному році на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року №462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти» впродовж всього навчального року на засіданнях методичних об’єднань здійснювалась робота по вивченню Держстандарту та виконанню Плану заходів, щодо його впровадження. З метою якісного впровадження Державного стандарту початкової освіти на базі Бугаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми: «Контрольза викладанням предметів варіативної складності у початкових класах».

Чіткі та ґрунтовну організацію семінару було забезпечено дирекцією ЗОШ (Грига Т.М., Удоденко Т.В.). Якісну підготовку, майстерність та професіоналізм продемонстрували учителі: Сташевська С.П., Богданська Л.В., Циганчук Т.А.

Слід відзначити високий професіональний рівень семінару для вчителів початкових класів на базі Гриненської ЗОШ І-ІІ ступенів. Учасники семінару мали змогу побачити, як можна впроваджувати елементи комп’ютерних технологій в 2 класі (вчителька Чефтєлова Надія Богданівна). Оптимальне поєднання традиційних та сучасних інноваційних форм роботи, ефективно використані інформаційно-комунікаційні технології, дотримання програмових вимог та індивідуального впливу на кожного учня, а також тісна співпраця вчителів початкового навчання та адміністрації школи, допомогли досягти якісного і високого результату даного семінару.

Метою роботи районних методичних об’єднань вчителів фізико-математичних дисциплін є вдосконалення професійної компетентності педагогів і створення умов для активізації творчого потенціалу учасників педагогічного процесу засобами методичної роботи.

Тому справжньою школою підвищення кваліфікації став семінар вчителів математики на базі Марксівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчителька Ярова С.Г.) «Професійна компетентність як необхідна умова ефективності процесу навчання».

Цього року багато уваги приділялось розгляду питань виховної роботи на уроках природничих дисциплін. Цікавим був семінар вчителів географії, який пройшов на базі НВК №2 м.Немирова (вчитель Перкун Л.Д.). Тема: «Позакласна робота з географії в сучасній школі». Поскільки 2011 рік був оголошений ООН Міжнародним Роком Хімії на базі Муховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений семінар «Організація виховної роботи на уроках хімії» (вчитель Броневицька І.В.) на семінарі було підведено підсумки проведення Року Хімії в навчальних закладах району.

На практично-теоретичному семінарі з етики в Вовчоцькій ЗОШ І-ІІ ступенів була опрацьована тема: «Організація пізнавальної діяльності учнів на уроках етики та курсів духовно-морального спрямування». Учасники семінару відвідали уроки вчителів Афанащенко Ж.П. та Пасталіци М.В. Вчителі вміло поєднали традиційні та інноваційні форми роботи, використали мультимедійні засоби навчання. Змістовними та пізнавальними були семінари з трудового навчання на базі Юрковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Войтко О.П.)

З основ здоров’я на базі Обідненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Дзюба Л.В.)

Плідно протягом року працювали творчі групи вчителів української мови та літератури та вчителів світової літератури на базі НВК №1 м.Немирова (вчителі Конотоп Ж.В. та Сич Л.М.). Як результат роботи груп видано методичні посібники «Методичні аспекти формування толерантності учнівської молоді» (вчителів української мови) та «Проведення уроків культурологічного аналізу художнього твору на основі використання освітніх технологій» (вчителів світової літератури).

Творча група вчителів англійської мови (керівник Боднарчук О.Є.) проводила засідання за участю волонтера Корпусу Миру США Адама Т’ютера.

Атестація педагогічних працівників в 2011-2012 році пройшла згідно плану. Всі 169 педпрацівників, які подали заяви на атестацію, проатестовані (165 в черговому порядку та 4-позачергово). Звернень до районної атестаційної комісії з заявами про прегляд рішення шкільної атестаційної комісії не було.

Однак, під час атестації в навчально-виховних закладах району виявлені випадки формального підходу до оформлення атестаційних матеріалів, які подавалися на розгляд районної атестаційної комісії (Рубанська ЗОШ, Ситковецька, Зяньковецька ЗОШ, Марксівська ЗОШ, Червонянська). Секретарі більшості атестаційних комісій І рівня мали труднощі з оформленням атестаційних листів за новими зразками.

Важливою формою методичної роботи з учителями є проведення системи заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу вчителя через участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року». В цьому році конкурс проходив в таких номінаціях:

 • українська мова та література

 • англійська мова

 • фізична культура

 • етика

 • біологія.

Переможці районного етапу конкурсу взяли участь в обласному етапі конкурсу: Стебновська Н.І. (вчитель української мови НВК №2 м.Немирова), Волошенюк Н.І. (вчитель англійської мови Ситковецької ЗОШ), Гоцуляк Е.Ф. (вчитель фізкультури НВК №2 м.Немирова), Дунаєвська І.М. (вчитель етики Брацлавської ЗОШ №1), Левицька Р.М.(вчитель НВК №2 м.Немирова).

Найвагоміших результатів досягла Стебновська Н.І., яка виборола ІІ місця в обласному етапі конкурсу.

Показником належного фахового рівня вчителів є позитивні результати роботи з обдарованою учнівською молоддю, зокрема здобутки в олімпіадах, конкурсах, Малій академії наук.

За підсумками цьогорічних обласних олімпіад призерами стали такі учні:


Українська мова

Хоменко Богдан 8 клас НВК №2 м. Немирова – ІІІ місце

Драч Олеся 11 клас НВК №2 м. Немирова – ІІІ місце

Коріненко Вадим 9 клас Медвежанська ЗОШ – ІІІ місце

Російська мова

Максимчук Марина 11 клас Кіровська ЗОШ – ІІІ місце

Піддубна Лілія 9 клас Байраківська ЗОШ – ІІІ місце

Географія

Щур Микола 10 клас НВК №1 м. Немирова – ІІІ місце

Математика ІІІ місце, інформатика ІІІ місце

Сич Юрій 9 клас НВК №1 м. Немирова

Англійська мова

Паровай Олександра 11 клас Ковалівська ЗОШ – ІІІ місце

Німецька мова

Кавун Юлія 10 клас НВК №2 м. Немирова – ІІІ місце

Трудове навчання

Дремлюга Ганна 9 клас Ковалівська ЗОШ – ІІІ місце

Костюк Ганна 11 клас Ковалівська ЗОШ – ІІІ місце

Історія

Петров Олександр 11 клас НВК №1 м. Немирова – ІІ місце

Кобалюк Сергій 9 клас Райгородська ЗОШ – ІІІ місце


Призером Всеукраїнського етапу Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика (III місце) стала учениця 5 класу НВК №1 м. Немирова Шевчук Анастасія.

 • II місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика зайняла Туряк Аліна (учениця 3 класу НВК №1 м. Немирова).

 • переможцем Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література» стала Черевчук Галина, учениця 10 класу НВК №2 м. Немирова

 • II місце в обласному конкурсі «Найкращий відгук на сучасну прозу» зайняла Шимко Софія, учениця 5 класу Чуківської ЗОШ

В Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» взяли участь 895 учнів з 32 навчальних закладів району, що складає 20% від загальної кількості школярів району. В порівняні з минулим роком , кількість учнів зросла вдвоє. Сертифікат «Відмінний результат» отримали 242 учасники (27%)

245 учнів стали учасниками конкурсу «Левеня» з 16 навчальних закладів.

Організація навчально-виховного процесу в ДНЗ здійснюється відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіти» і спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти.

Науково-теоретична і методична підготовка вихователів загалом відповідає сучасним вимогам, а систематична самоосвітня робота педагогів дозволяє їм бути в курсі новин педагогічної літератури, передового педагогічного досвіду та використовувати їх в своїй педагогічній діяльності.

В групах кожного дошкільного закладу створені мінікабінети, в яких зібрані роздатковий та демонстраційні матеріали з різних розділів програми. Весь дидактичний матеріал осучаснений, оновлений та виготовлений відповідно до вимог нової програми «Я у Світі».

Підготовка малюків до школи при ЗНЗ здійснюється за програмою «Впевнений старт», яка відповідає запитам педагогів-практиків.

В 2012 році питання наступності ДНЗ та початкової школи було на особливому контролі. Між колективами ДНЗ та загальноосвітніми навчальними закладами укладені угоди про співпрацю, якими передбачено спільні заходи щодо підготовки дітей до навчання в школі. На базі ДНЗ району створені консультативні центри для батьків, де вони отримують кваліфіковану консультацію педагогів з питань виховання та навчання дітей вдома.

Важливою складовою методичної роботи є функціонування районної психолого-медико-педагогічної консультації. До її складу входять 5 чоловік. Діяльність ПМПК здійснювалась за основними напрямками відповідно до річного плану роботи. В даний час в Немирівському районі на обліку 238 дітей з психофізичними вадами (ПФВ). На жаль статистика є невтішною – з кожним роком кількість дітей даної категорії зростає.

Консультативна робота здійснювалася протягом року. Всього проведено 263 консультації, які надані 104 сім’ям, що виховують дітей з ПФЗ. Проведено 17 діагностичних засідань, на яких обстежено 52 дітей, з них 38 шкільного віку та 14 – дошкільного.

В районній ПМПК на обліку в 2011-2012 навчальному році знаходилось 46 дітей дошкільного віку, з них 12 дітей з особливими потребами відвідують дитячі садочки району.

Основним напрямком логопедичної служби в 2011-2012 навчальному році було забезпечення корекційно-розвивального навчання та виховання, розвитку осіб з вадами мовлення.

Вчителі-логопеди приділяли основну увагу профілактиці мовленнєвих порушень, а також ранній діагностиці відхилень у мовленнєвому розвитку. З метою своєчасного виявлення патологій мовлення брали участь в профілактичних медичних оглядах разом з районним територіальним медичним об’єднанням.

Було обстежено 937 учнів шкіл району та 288 дошкільників. З них взято на облік з вадами мовлення 176 дітей шкільного віку, 116 дітей дошкільного віку.

В психологічній службі району працює 16 фахівців психологічної служби: 9 практичних психологів, які працюють в 11 навчально-виховних закладах району, 3 практичних психологи працюють в ДНЗ, 4 соціальних педагоги, які працюють в 4 навчальних закладах.

Працівниками методичної служби велика увага приділяється і на виховне середовище, як засіб впливу на духовний світ учня. Виховна робота в навчально-виховних закладах здійснювалася за 10 напрямками. Протягом року було проведено ряд виховних заходів.

Учні району стали активними учасниками різних конкурсів, акцій, виставок. В номінації «Загальноосвітній навчальний заклад» Вовчоцька ЗОШ І-ІІ ступенів виборола ІІІ місце в обласному етапі конкурсу сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю».

Вихованці Немирівського району взяли участь в конкурсі з патріотичного виховання «Твої герої Вінниччино», у Всеукраїнській експедиції «Моя Батьківщина Україна», в конкурсі пошуково-дослідницьких робіт з народознавства «Любіть Україну вишневу свою», весною пройшов районний етап конкурсу «Лідер – 2012», проведено районний Тиждень «Молодь обирає здоров’я».

Най значимішим екологічним конкурсом є Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». Робота методиста КЗ «Немирівський РМК» Колодрібської О.І., в якій висвітлені результати діяльності наших закладів, зайняла ІІІ місце на Всеукраїнському рівні.

Одним із традиційних основних еколого-природоохоронних заходів був проведений районний етап Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад, в якому взяли участь 27 команд загальноосвітніх закладів району. Переможцем цього конкурсу стала команда Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Традиційно загальноосвітні заклади району взяли участь в масових заходах на Вінницькій станції юних натуралістів:

 • Варто відзначити участь в практичній конференції «Ми і довкілля» - учениці 11 класу Медвежанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Соловйової Олени робота якої зайняла ІІІ місце.

 • В рамках Тижня екології – експозиція нашого району зайняла ІІІ місце в області.

Слід відмітити певні досягнення в спортивно-масовій роботі.

В обласному етапі виставки-конкурсу «Новорічна композиція» взяла участь учениця 2 класу НВК №2 м.Немирова Гнатенко Діана. Її композиція зайняла ІІ місце.

В усіх навчальних закладах проведено І етап Фестивалю дружин юних пожежників. В районному Фестивалі ДЮП взяли участь команди 22 шкіл. Команда Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів виступила на обласному Фестивалі ДЮП.

З метою формування та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей та молоді, утвердження суспільної моралі, виявлення та підтримки талановитих підлітків було проведено районний етап Всеукраїнського-фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». участь взяли команди з 25 шкіл району. Команда Ситковецької ЗОШ (керівник команди Назаренко І.В.) виступала на обласному етапі фестивалю конкурсу і зайняла ІІ місце в номінації «Вікторина».

В обласному етапі «Тижня здорового способу життя» команда Вовчоцької ЗОШ (керівник команди вчитель основ здоров’я Шевчук Т.М.) виборола ІІ місце в командному заліку.

Проте поряд з позитивними результатами в роботі методичної служби є чимало невирішених проблем, тому працівники КЗ «Немирівський РМК»визначають першочергові завдання, які потрібно вирішити:

 • урізноманітнювати форми проведення засідань методичних об’єднань;

 • забезпечувати нормативно-правові засади у веденні шкільної документації;

 • удосконалювати систему об’єктивної комплексної оцінки рівня кваліфікації, професійної майстерності педагогів відповідно до вимог Типового положення про атестацію, критеріїв та показників результативності педагогічної діяльності;

 • сприяти розвитку творчості педагогів, виявлення, вивчення, узагальнення та поширення інноваційного досвіду накопичення його у шкільних та районній медіа теках;

 • створити необхідні умови для діяльності творчих груп.

Пріоритетні напрями діяльності методичного кабінету.

 1. Модернізація науково-методичної роботи з керівними та педагогічними кадрами.

 2. Створення умов для якісного впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти

 3. Реалізація нових освітніх програм.

 4. Інформаційно-методичне забезпечення профільного навчання в старшій школі та науково-методичне забезпечення підготовки вчителів до роботи в умовах профільної школи.

 5. Створення умов для розвитку педагогічної ініціативи, само­освіти й підвищення професійного рівня педагогів.

 6. Інформаційно-методичне забезпечення рівного доступу до якісної освіти й інформаційно-комп’ютерна підтримка навчально- виховного процесу.

 7. Вивчення професійних надбань педагогічних працівників, узагальнення й упровадження їхнього досвіду.

 8. Продовження експериментальної та науково-дослідницької діяльності.


У новому навчальному році освітяни району будуть працювати над проблемою «Творчість педагога – важливий шлях до формування творчої особистості школярів».


Потребують удосконалення:

 • рівень підготовки учнів і вчителів до ДПА та ЗНО;

 • робота школи резерву керівних кадрів;

 • діяльність методичних об’єднань учителів фізики, інформатики, математики та хімії з підготовки учнів до обласного етапу предметних олімпіад;

 • умови роботи педагогів району в бібліотеці РМК;

 • робота з активного впровадження в діяльність педагогів передо­вого педагогічного досвіду, сучасних освітніх технологій, актив­них форм навчання та виховання для підвищення педагогічної майстерності освітян;


Розділ І.
Удосконалення роботи райметодкабінету


з/п

Зміст роботи

^ Термін

виконання

Відповідальні

Відмітка про виконання
Серпень1

Інструктивно-методична нарада;

 • про організований початок нового навчального року;

 • про забезпечення учнів підручниками;

 • про структуру роботи районних методичних формувань

 • опрацювання інструктивно-методичних листів про початок навчального року

20.08

Методисти РМК2

Перевірка готовності шкіл району до нового навчального року

06-08.08

Методисти РМК3

Огляд навчальних кабінетів загальноосвітніх шкіл

06-08.08

Методисти РМК4

Методична допомога педагогам щодо проведення першого уроку й тематичного планування

27-30.08

Методисти РМК5

Методична допомога в плануванні роботи шкільних МО та організації серпневих засідань педради

27-30.08

Методисти РМК6

Засідання науково-методичної ради РМК за участю керівників РМО:

 1. Про організацію науково-методичної роботи в 2012-2013 н.р.

 2. Затвердження плану роботи РМК на навчальний рік та річних планів районних методичних об’єднань;

 3. Затвердження структури методичної роботи з педкадрами району;

 4. Розподіл обов’язків між працівниками РМК та правил внутрішнього розпорядку;

 5. Методичне забезпечення викладання предметів в новому навчальному році;

 6. Методичне консультування та затвердження планів проведення районних семінарів

 7. Розгляд і затвердження програм факультативного курсу «Краєзнавство» (6 клас)

 8. Огляд новинок науково-методичної та психолого-педагогічної літератури
Завідувач РМК7

Участь в обласних науково-методичних заходах

Згідно з планом ВОІПОПП

Методисти РМКВересень1

Інструктивно-методична нарада (кожний понеділок):

Завідувач РМК2

Участь у святі Першого дзвоника

01.09

Методисти РМК3

Консультації щодо формування програм факультативних занять

До 10.09

Методисти РМК4

Консультації щодо ведення класних журналів у ЗНЗ

До 10.09

Методисти РМК5

Методичні консультації для молодих учителів щодо складання календарно-тематичних планів

До 10.09

Методисти РМК6

Розробка плану-графіка курсової підготовки працівників району у 2013 р.

До 18.09

Методист РМК

Януш І.М.7

Формування бази даних педпрацівників району

До 18.09

Методисти РМК8

День методиста в школі (Брацлавська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)

26.09

Методисти РМК9

Складання графіків консультування молодих учителів відповідно до визначених методичних днів

До 25.09

Методисти РМК10

Підготовка матеріалів до Дня працівників освіти

До 28.09

Методисти РМК11

Координація діяльності методичних кабінетів навчальних закладів

Упродовж

місяця

Методисти РМК12

Участь в обласних науково-методичних заходах

Згідно з планом ВОІПОПП

Методисти РМК13

Методичний супровід експериментальної діяльності в ЗНЗ

Упродовж року

Колодрібська О.І.Жовтень

1

Інструктивно-методична нарада (кожний понеділок)

Завідувач РМК
2

Консультативно-методична допомога педпрацівникам у роботі шкільних відділень МАН

До 17.10

Методисти РМК3

Консультативно-методична допомога педпрацівникам щодо проведення шкільного етапу предметних олімпіад

Упродовж

місяця

Методисти РМК4

Моніторинг професійного рівня педпрацівників

До 10.10

Методисти РМК5

Засідання науково-методичної ради РМК

 1. Про індивідуальну роботу з педпрацівниками району
 1. Методика проведення психолого-педагогічних семінарів
 1. Розгляд матеріалів до перспективного плану роботи РМК на 2013-2017 н.р.
 1. Мовленнєвий розвиток дітей раннього віку
 1. Огляд новинок науково-методичної та психолого-педагогічної літератури
Завідувач РМК

Методисти


Методист-психолог Назаренко Н.А.

Психологи ЗНЗ


Завідувач РМК


Вчителі-логопеди


Методисти РМК6

День методиста в школі (Н.Обіходівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

03.10

Методисти РМК7

Систематизація картотеки ППД освітян району

До 13.10

Методисти РМК8

Вивчення системи роботи вчителів, які подали заяву на участь у конкурсі «Учитель року»

Упродовж

місяця

Методисти РМК9

Участь в обласних науково-методичних заходах

Згідно з планом ОІПОПП

Методисти РМКЛистопад

1

Інструктивно-методична нарада (кожний понеділок)
Завідувач РМК2

Організація та забезпечення умов для проведення II етапу предметних олімпіад з базових дисциплін

Згідно з наказом УОН

Методисти РМК3

Методична допомога педагогам-учасникам конкурсу «Учитель року»

Упродовж

місяця

Методисти РМК4

Методичне консультування та затвердження планів проведення районних семінарів

Згідно з планом

Завідувач РМК5

День методиста в школі (Райгородська ЗОШ)

07.11

Методисти РМК6

Проведення II етапу предметних олімпіад із базових дисциплін

Згідно 3 наказом УОН

Методисти РМК7


Участь в обласних науково-методичних заходах

Згідно з планом ВОІПОПП

Методисти РМКГрудень
1

Інструктивно-методична нарада (кожний понеділок):

Завідувач РМК2

Проведення II етапу предметних олімпіад з базових дисциплін

Наказ УОН

Методисти РМК3

Конкурс-захист науково-дослідних робіт (НДР) членів МАН

Наказ УОН

Методисти РМК4

Методичне консультування й затвердження планів проведення районних семінарів

Згідно з планом

Завідувач РМК5

День методиста в школі (Чуківська ЗОШ І-ІІІ ст..)

05.12

Методисти РМК6

Засідання науково-методичної ради РМК за участю заступників директорів навчальних закладів та завідувачів ДНЗ:

 1. Про результати проведення II етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін;

 2. Про організацію і проведення предметних тижнів у ЗНЗ району

 3. Форми навчання дітей з ПФВ

 4. Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів із трудового навчання та економіки;

 5. Обговорення і затвердження узагальнюючих матеріалів з досвіду роботи педагогічних працівників, які атестуються на присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист»

 6. Огляд новинок науково-методичної та психолого-педагогічної літератури


Завідувач РМК


Методисти РМК


Шевчук І.В.

Вертипорох С.В.

Колодрібська О.І.

Януш І.М.
7

Участь в обласних науково-методичних заходах

Згідно з планом ВОІПОПП

Методисти РМК8

Методичні консультування керівників РМО щодо проведення засідань методоб’єднань

За графіком

Методисти РМК9

Моніторингові дослідження рівня навчальних досягнень учнів за І семестр

II декада грудня

Методисти РМКСічень
1

Інструктивно-методична нарада (кожний понеділок)


Завідувач РМК2

Участь в обласному етапі конкурсу «Учитель року»

Згідно з планом ВОІПОПП

Зозуля Л.В.

Методисти РМК3

Підбиття підсумків роботи за І півріччя (таблиці, довідки, інформації)

Упродож

місяця

Методисти РМК4

Методичне консультування та затвердження планів проведення засідань районних МО

Згідно з планом

Завідувач РМК5

Засідання методоб’єднань учителів-предметників

04-06.01

Методисти РМК6

День методиста в школі (Дубовецька ЗОШ)
Методисти РМК7

Участь в обласних науково-методичних заходах

Згідно з планом ВОІПОПП

Методисти РМКЛютий

1

Інструктивно-методична нарада (кожний понеділок)
Методисти РМК2

Методичне консультування й затвердження планів проведення районних семінарів

Згідно з планом

Завідувач РМК3

Участь в обласних науково-методичних заходах
Методисти РМК4

День методиста в школі (Брацлавська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2)

20.02

Методисти РМК5

Засідання науково-методичної ради РМК за участю заступників директорів шкіл:

 1. Про схвалення перспективного педагогічного досвіду та зане­сення до картотеки ППД освітян району;

 2. Про участь школярів району в екологічних конкурсах і конкурсах учнівської творчості;

 3. Про застосування комп’ютерних і тестових технологій у почат­ковій школі»

 4. Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з математики та вчителів ГПД

 5. Про організацію навчальної практики та екскурсій


Методисти РМК


Колодрібська О.І.


Зозуля Л.В.


Величко Н.П.

Караванська О.В.

Методисти РМКБерезень

1

Інструктивно-методична нарада (кожний понеділок)
Завідувач РМК, методисти РМК2

Методичне консультування й затвердження планів проведення районних семінарів

Згідно з планом

Завідувач РМК3

День методиста в школі (Криковецька ЗОШ І-ІІІ ст..)

20.03

Методисти РМК4

Методичне консультування щодо захисту творчого портрета вчителя, який претендує на надання йому вищої кваліфікаційної категорії та присвоєння педагогічного звання

До 19.03

Методисти РМК5

Захист творчих портретів учителів, які претендують на надання вищої кваліфікаційної категорії та присвоєння педагогічного звання (прізвища вчителів)
Методисти РМК, педпрацівники6

Участь в обласних науково-методичних заходах

Згідно з планом ВОІПОПП

Методисти РМККвітень

1

Інструктивно-методична нарада
Завідувач РМК2

Методичне консультування й затвердження планів проведення районних семінарів

Згідно з планом

Завідувач РМК3

Засідання районної атестаційної комісії

Згідно з планом

Януш І.М.4

День методиста в школі (Сокілецька ЗОШ І-ІІІ ст..)

17.04

Методисти РМК5

Індивідуальні консультації щодо формування навчальних планів

Упродовж

місяця

Методисти РМК6

Участь в обласних науково-методичних заходах

Згідно з планом ВОІПОПП

Методисти РМКТравень

1

Інструктивно-методична нарада (кожний понеділок)

Завідувач РМК, методисти РМК2

Діагностування та анкетування педпрацівників з метою планування роботи методичних формувань

На засіданнях МО

Методисти РМК3

Засідання ради РМК за участю заступників директорів шкіл та завідувачів ДНЗ:

 1. Про впровадження тестових технологій у систему контролю на­вчальних досягнень учнів (українська мова, математика, історія);

 2. Організація навчально-виховного процесу з молодшими школярами груп продовженого дня

 3. Адаптація першокласників-випускників ДНЗ минулого року

 4. Огляд новинок науково-методичної та психолого-педагогічної літератури


Методисти РМК


Караванська О.В.


Зозуля Л.В.


Вертипорох С.В.
4

Методичне консультування голів шкільних МО щодо планування роботи

Упродовж

місяця

Методисти РМК5

Аналіз результатів дослідно-експериментальної діяльності

До 18.05

Методисти РМК

Колодрібська О.І.6

День методиста в школі (В.Бушинецька ЗОШ)
Методисти РМК7

Участь в обласних науково-методичних заходах

Згідно з планом ВОІПОПП

Методисти РМК8

Планування роботи методичних об’єднань

До 28.05

Методисти РМК9

Підготовка інформаційних матеріалів моніторингу діяльності закладів освіти

Від 27.05

Завідувач РМКЧервень

1

Інструктивно-методична нарада

Методисти РМК2

Планування роботи методичного кабінету

До 18.06

Завідувач РМК3

Підготовка рекомендацій до серпневої конференції педпрацівників

До 20.06

Методисти РМК4

Планування роботи методоб’єднань

До 20.06

Методисти РМКСерпень

1

Підготовка сценарію пленарного засідання районної серпневої конференції

До 20.08

Завідувач РМК2

Інструктивно-методична нарада:

Завідувач РМК3

Підготовка відеопрезентації на серпневу конференцію

До 25.08


4

Підготовка виставки педагогічних технологій на серпневу конференцію

До 27.08

Методисти РМК5

Серпнева конференція педагогічних працівників району
Методисти РМК6

Рейд-перевірка готовності навчальних закладів та ДНЗ до початку нового навчального року

Згідно з графіком

Методисти РМК7

Засідання методичних об’єднань учителів-предметників
Методисти РМК8

Участь в обласних науково-методичних заходах

Згідно з планом ВОІПОПП

Методисти РМК


Сторінка1/3
Дата конвертації24.05.2013
Розмір1.12 Mb.
ТипДокументы
  1   2   3
Додайте кнопку на своєму сайті:
uad.exdat.com


База даних захищена авторським правом ©exdat 2000-2012
При копировании материала укажите ссылку
звернутися до адміністрації
Документи